Skip to main content

Fotowoltaika i magazyn energii

Wypełnij formularz, zostaw swoje dane i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą. Dowiedz się, na czym polega magazynowanie energii z fotowoltaiki. Poznaj sprawdzone metody finansowania kompletnych instalacji fotowoltaicznych z magazynem energii, w tym atrakcyjny kredyt lub leasing. Obiecujemy, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.

 • ZWIĘKSZONA AUTOKONSUMPCJA DZIĘKI MAGAZYNOWANIU ENERGII Z FOTOWOLTAIKI
 • WIĘKSZA NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA
 • NIŻSZE RACHUNKI ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ
 • ŁATWOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ W ROZBUDOWIE
 • INTELIGENTNE ZARZĄDZANIE ENERGIĄ
 • WŁASNY PRĄD W PRZYPADKU AWARII SIECI
 • SZEROKI ZAKRES DOTACJI DO FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNÓW ENERGII
 • ATRAKCYJNE FINANSOWANIE KOMPLETNYCH INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH Z MAGAZYNEM ENERGII

  Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Energypack sp. z o.o., ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa, NIP: 5213751980, KRS: 0000642571, REGON: 365660647. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby realizacji niniejszego zapytania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

  Fotowoltaika z magazynem energii

  Na czym polega magazynowanie energii z fotowoltaiki

  Montaż instalacji fotowoltaicznej niesie za sobą wiele korzyści, które można rozszerzyć, jeśli panele pv połączymy z magazynem energii. Taki duet pozwala produkować, magazynować wyprodukowaną energię oraz optymalnie ją wykorzystywać wtedy, kiedy jest na to potrzeba. Całkowita żywotność magazynu energii to nawet 30 lat, co sprawia, że inwestycja w tego typu rozwiązanie jest wyjątkowo atrakcyjna. Dodatkowo magazyn energii jest elastyczny i łatwy w konfiguracji co przekłada się na możliwość jego rozbudowy w przyszłości.

  Dlaczego warto magazynować energię?

  Połączenie fotowoltaiki i magazynu energii pozwala zwiększyć autokonsumpcję wyprodukowanej energii. To spore oszczędności oraz niezależność energetyczną gospodarstwa domowego bądź przedsiębiorstwa. W przypadku tego typu rozwiązania nie występuje konieczność sprzedaży nadwyżki wyprodukowane energii po cenach rynkowych a następnie wykupie jej w cenach detalicznych. Magazyn pozwala także na zakup energii w tańszej taryfie nocnej i wykorzystaniu jej w ciągu dnia. Funkcja magazynowania energii gwarantuje również bezpieczeństwo w przypadku awarii sieci publicznych.

  Finansowanie kompletnych instalacji fotowoltaicznych z magazynem energii

  Magazyn energii to inwestycja, na którą można uzyskać dofinansowanie dzięki programowi „Mój Prąd 4.0”. Jest to kolejna edycja tego popularnego programu przygotowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Prawdopodobnie nie ostatnia. Osoby fizyczne, które przystąpiły do nowego systemu rozliczeń net-billing mogą ubiegać się o dofinansowanie na zakup, transport oraz montaż fotowoltaiki w wysokości do 4 000 zł brutto. Jeśli konsumenci łączą fotowoltaikę z magazynem energii, kwota dofinansowania rośnie do 5 000 zł brutto na panele pv oraz kolejne 7 500 zł brutto na magazyn. Łącznie dofinansowanie wynosi do 12 500 zł brutto. Wnioski udział w programie można składać do 22 grudnia 2022 roku. Wybierając Energypack otrzymujesz pełne wsparcie również na etapie pozyskiwania atrakcyjnego finansowania i programów dotacji.

  Dotacje do fotowoltaiki – najczęściej zadawane pytania

  Tutaj wkrótce pojawią się najczęściej zadawane pytania dotyczące dotacji oraz programów dofinansowań dla fotowoltaiki. W międzyczasie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia ogólnego FAQ.

  Zobacz również

  Instalacja 49,41 kWp Sulejówek

  Instalacja 39,84 kWp Borzęcin Duży

  Instalacja 39,96 kWp Biała

  Instalacja 49,98 kWp Rzeszów

  Instalacja 49,98 kWp Piotrków Trybunalski

  Instalacja 49,8 kWp Krosna Wieś

  Instalacja 90 kWp Błaszki

  Fotowoltaika dla firm

  Fotowoltaika dla domu

  Farmy PV