fbpx
Odnawialne źródła energii to nasza pasja!

tel. 22 230 25 00

kontakt@energypack.pl

Przasnyska 6B, Warszawa

O nas

Energypack to firma założona w 2016 r., zajmująca się systemami odnawialnych źródeł energii. Naszym Klientom oferujemy kompleksową usługę, zaczynając od projektu wykonawczego, poprzez pomoc w znalezieniu zewnętrznego finansowania, aż po wykonanie montażu oraz zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego. Odnawialne źródła energii to nasza pasja, a produkty, które proponujemy Klientom, są przez nas starannie wyselekcjonowane pod względem jakości, dzięki czemu montowane przez nas instalacje fotowoltaiczne będą efektywnie działać przez wiele lat.

Bezpieczeństwo

Dzięki najwyższym standardom montażu zapewniamy bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej

Jakość

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami komponentów fotowoltaicznych, a po zamontowaniu instalacji wykonujemy niezbędne pomiary wydajności systemu

Obsługa

Nasz zespół ekspertów poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy zakupu oraz montażu instalacji fotowoltaicznej

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry projektowej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że instalacja została zaprojektowana w oparciu o najwyższe standardy. Energypack ma także zawarte porozumienie o współpracy przy programie “Mój Prąd”, przez co mamy możliwość bezpośredniego zgłoszenia klienta do uzyskania dotacji.

Własna ekipa montażowa

Dzięki własnej ekipie montażowej mamy pełną kontrolę nad jakością montowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych, a nasi Klienci nie muszą się martwić o serwis instalacji. Takie rozwiązanie umożliwia także bezproblemową rozbudowę instalacji w przyszłości na życzenie Klienta. Nasz zespół posiada uprawnienia do pracy z instalacjami elektrycznymi, szkolenia wysokościowe, a także certyfikacje kilku producentów podzespołów fotowoltaicznych, w tym certyfikat REC Group.

Dbamy o środowisko

W ramach troski o środowisko korzystamy z ekologicznych artykułów biurowych

Spotkajmy się

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do naszego biura. Nasi eksperci z chęcią porozmawiają o odnawialnych źródłach energii przy dobrej kawie.

Pn - Pt: 8:00-16:00

Skontaktuj się z nami

Niezależność energetyczna

Oszczędności na długie lata

Elastyczne finansowanie

Profesjonalna obsługa

Rozwiązanie ekologiczne

Produkty najwyższej jakości