Skip to main content

O nas

Geneza firmy Energypack sięga 2016 roku, będąc doskonałym przykładem zasady „pasja rodzi profesjonalizm”. Od początku wierzymy, że odnawialne źródła energii to konkretne korzyści zarówno dla środowiska, jak i wygody oraz portfela naszych klientów. Stawiamy na kompleksowość. Osobiście realizujemy każdy etap inwestycji – od indywidualnego projektu wykonawczego, przez pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego finansowania, aż po sprawny montaż, audyt i zgłoszenie instalacji do odpowiedniego zakładu energetycznego. Starannie selekcjonujemy produkty oferowane naszym klientom, zarówno pod względem jakości, funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa. To połączenie daje gwarancję efektywnego działania instalacji fotowoltaicznej przez wiele lat.

Ponad 6 lat aktywności na rynku odnawialnych źródeł energii zaowocowało setkami zrealizowanych projektów dla naszych klientów, blisko dwustoma pozyskanymi dotacjami oraz ponad trzema milionami wyprodukowanych kWh. Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów, z których każdy posiada odpowiednie kompetencje, doświadczenie i uprawnienia niezbędne w swojej profesji. W przeciwieństwie do wielu firm konkurencyjnych, pracujemy wyłącznie z własnymi, zaufanymi i sprawdzonymi ekipami montażowymi oraz, jako Energypack, bierzemy odpowiedzialność za każdy etap realizacji inwestycji.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie najwyższej jakości produkty, które charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem reklamacyjnym oraz zapewniają wydajność na poziomie minimum 85% nawet po 25 latach. Efektywność i bezpieczeństwo to nasze priorytety, dlatego działamy zgodnie z najwyższymi standardami. Wykonujemy zdjęcia termowizyjne, które pozwalają wykluczyć ryzyko powstania mikrouszkodzeń modułów oraz dokonujemy szczegółowego audytu instalacji wraz z pełnymi pomiarami wydajności systemu. Po zakończonym montażu przekazujemy kompleksową dokumentację projektu wykonawczego.

Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego finansowania inwestycji. Zgłaszamy instalacje do odpowiednich programów dofinansowań np. „Moje Ciepło”, „Mój Prąd 4.0”,  „Agroenergia”, „Czyste Powietrze”. Pracujemy ze sprawdzonymi placówkami bankowymi i firmami leasingowymi, które specjalizują się w kredytowaniu energooszczędnych rozwiązań, zarówno dla klientów detalicznych, jak i biznesowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdą ofertę poprzedzamy szczegółową analizą warunków i potrzeb konkretnego prosumenta. Badamy m.in. powierzchnię dostępną pod inwestycję oraz jej insolację (nasłonecznienie). W przypadku realizacji instalacji na dachach budynków bierzemy pod uwagę ich konstrukcję, kąt nachylenia a nawet materiał pokrywający. Nasi konsultanci służą merytorycznym wsparciem przez cały okres współpracy, jak również po jego zakończeniu.

Stawiamy na ekologię i dbamy o środowisko naturalne. To nie tylko nasza wewnętrzna potrzeba, ale przede wszystkim konieczność i obowiązek każdej nowoczesnej, świadomej firmy. Instalacje Energypack wypracowały ekwiwalent 35,000 posadzonych drzew. W naszym biurze wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne artykuły.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą oraz niezobowiązującej oferty!

Klient detalicznyKlient biznesowy